
Wat zijn de kansen, als je dan een schaduwspel op de schutting hebt van de magnolia, dat Picasso dan precies over de schaduw de schutting op klimt en het lijkt of hij op de stam zit? Die kans is klein met deze enorme schutting en wetend dat hij altijd ergens anders de schutting op kan gaan klimmen.

En dan blijft hij nog een tijdje zitten ook. Uitzonderlijk dat ik met de camera naar buiten kon komen en dat hij bleef zitten. Meestal als hij mij ziet, met of zonder camera, komt hij naar mij toe of gaat verder de schutting af nu dus niet, dat bracht mij een paar bijzondere plaatjes.


Even snuiven nog, gluren bij de buren, wat er zat weet ik niet. Ik hoorde geen vogels of iets, kortom je weet het nooit, het kan van alles zijn. Om dan… verder te gaan, hop naar achteren.

En weg was ie… Wat hij uitspookt en waar hij naar toe gaat, ik heb nog altijd geen idee! Ver zal het niet zijn, want altijd als ik zijn snoepjestrommel pak als ik hem binnen wil hebben en ik schud even? Dan hoor ik hem door eventuele struiken en springen op de schutting net zo hard weer terug komen. Rennend over de schutting heen en hop, binnen op zijn paal. Het werkt altijd π
Goed getraind hoorπ. Het is net of hij een mega-staart heeft op de foto
LikeGeliked door 1 persoon
whahaha er valt weinig te trainen aan deze kater, echt pffffffff behalve dus de snoepjes ja… tenzij de mand beneden staat nu, en hij dat door heeft, dat hij weer moet moven.. naar Almere, dan komt ie niet, hahaha
LikeGeliked door 1 persoon
Picasso was het schaduw om te zien. Leuk bedacht. Wat heeft Picasso lange staart. Ik had nooit opgekomen. Leuke foto’s van Picasso. Lieverd is weer weg gegaan. Even de andere buurt snuffelen. Fijne dag. Xx π±
LikeGeliked door 1 persoon
Zoiets zie je ook alleen als het dan gebeurd, dan valt het echt wel op π Jullie ook een fijne dag, hier breekt de zon alweer door!
LikeLike
Een beeld van een foto. Dat heb je nou altijd met katten: ze lijken bewust te poseren. π
LikeGeliked door 1 persoon
hahaha, nou deze niet hoor, als ik al met de foon aan kom en op hem richt, draait ie zich vaak al om π
LikeGeliked door 1 persoon
Die picasso weet precies hoe hij jou moet strikken voor een snoepje, daar heb je ook personeel voor.
Love as always
Di Mario
LikeGeliked door 1 persoon
hahahaha ja, met recht personeel… Liefste is soms helemaal in de bonen, hoe anders een kat is eigenlijk, in vergelijking met een hond π
LikeLike
Gluren bij de buren, maar thuis komen eten…
LikeGeliked door 1 persoon
En dat is maar goed ook, hahaha Waar ik ben, is Picasso, ben ik er niet, zit hij voor het slaapkamerraam vaak, dan zit hij te wachten tot ik weer thuis kom.
LikeLike
Katten hebben altijd een grotere omgeving als we vermoeden, maar sommige blijven in de buurt. Als hij de koekjestrommel kan horen is hij niet ver weg π
En eigenlijk is Drachten een nieuwe omgeving voor hem natuurlijk. Ook al komt hij er dan al een poosje, hij zal niet zomaar dagen weg gaan zoals sommige katten kunnen doen.
Heerlijk beest.
LikeGeliked door 1 persoon
Hahahaha, nee zeker niet, dat dagen zwerven, daar is hij te scheiterig voor π
LikeLike
Een ware acrobaat, die schilder. Moet je mee optreden in het circus!
LikeGeliked door 1 persoon
hahaha, ach ja… wie weet laat ik hem ooit nog over canvas heen lopen en zo met verf aan zijn pootjes π
LikeGeliked door 1 persoon
Je hebt een leuk momentje in beeld gevangen.
LikeGeliked door 1 persoon
Hahaha, ja, dat was echt een momentopname, ook omdat hij bleef zitten dit keer, normaal gesproken niet, of elders. π
LikeGeliked door 1 persoon
Gelukkig gaat hij niet ver weg. Hij heeft daar wel een mooi plekje met vast een mooi uitzicht.
LikeGeliked door 1 persoon
Een tuin waar weinig aan gedaan wordt met grasveldje, hahaha niets bijzonders, die mensen zien we ook eigenlijk nooit buiten…
LikeGeliked door 1 persoon
Picasso speelt mee in het schimmenspel.
Hij heeft zijn kleur mee.
Er zijn katten die lopen kilometers weg van huis en andere blijven het liefst op een paar meter. Hans
@ hoop dat men het hier beheersbaar houdt met het verkeer, er zijn rond om het centrum parkeer mogelijkheden genoeg.
De bewoners krijgen een ontheffing.
LikeGeliked door 1 persoon
Picasso is natuurlijk niet gewend om naar buiten te kunnen, dus hij blijft voorzichtig π
Zo jammer, bwoners krijgen ontheffing. π¦
LikeLike